اخذ استانداردهای ISO45001:2018، ISO14001:2015، ISO9001:2015 و HSE

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
اخذ استانداردهای ISO45001:2018، ISO14001:2015، ISO9001:2015  و HSE
با حمایت  مدیرعامل و مدیران ارشد  و تلاش ها و همکاری کلیه کارکنان و پیگیری های تیم استاندارد و ایزو و همکاران محترم مدیریت برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد ، شرکت در برآورده ساختن الزامات استانداردها در ممیزی انجام شده از سوی مرجع صدور استانداردهای ISO45001:2018، ISO14001:2015، ISO9001:2015  و HSE، موفق گردید.
پیرو برنامه ریزی انجام شده و اعلام شرکت آرمان صنعت پادمیرا، نماینده شرکت URS انگلستان در ایران برای انجام ممیزی مراقبتی و صدور سیستم مدیریت یکپارچهIMS، ممیزی مربوطه در روز جاری با حضور ارزیابان و ممیزان شرکت مذکور در کلیه سطوح شرکت برگزار گردید.
در ابتدای ممیزی ، جلسه افتتاحیه با حضور اعضای محترم شورای مدیران شرکت و نمایندگان شرکت URS، با بیان کلیات و اهداف ممیزی و برنامه انجام ارزیابی توسط مدیرعامل محترم شرکت ممیزی کننده برگزار و مدیرعامل محترم شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس نیز ضمن خیرمقدم، بر عزم و اراده شرکت برای ادامه مسیر تعالی سازمانی و کسب تندیس های تعالی سازمانی در سالهای آتی با بهره گیری از اثرات استانداردهای سیستم مدیریت یکپارچه تاکید نمودند.
در ادامه، ممیزی واحدهای سازمانی در بخش های معاونت فنی و اجرایی، معاونت مطالعات، معاونت ماشین آلات و واحدهای انبار، تدارکات و پشتیبانی، اداری و توسعه منابع انسانی، مالی و همچنین واحدهای برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد، فناوری اطلاعات، روابط عمومی و امور بین الملل و حراست فیزیکی به انجام رسید که در جلسه اختتامیه، ضمن اعلام موفقیت شرکت در برآورده ساختن الزامات استانداردها و موفقیت در ممیزی انجام شده از سوی مرجع صدور استانداردهای ISO45001:2018، ISO14001:2015، ISO9001:2015  و HSE، نکاتی در جهت بهبود عملکرد و توصیه های تکمیلی در برخی از فرآیندهای سازمان ارائه گردید.
در پایان نیز مدیرعامل محترم شرکت آب و خاک ، با اطمینان از ادامه فرایند ممیزی داخلی توسط تیم مدیریت استاندارد و ایزوهای شرکت و ارتقاء سیستمهای مدیریتی در مسیر تعالی سازمانی، به گسترش و توسعه استانداردهای شرکت تاکید داشتند.
تعداد بازدید : ۱,۱۷۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.