پیام تبریک مدیرعامل محترم به مناسبت سالروز تاسیس شرکت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
پیام تبریک مدیرعامل محترم به مناسبت سالروز تاسیس شرکت
«پیام تبریک مدیرعامل محترم به مناسبت سالروز تاسیس شرکت»

به نام خالق هستی بخش
دوم بهمن ماه سالروز تأسیس شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور ( پارس ) را خدمت این خانواده بزرگ تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

بی شک ”  شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور ( پارس )  ” با در اختیار داشتن سرمایه های عظیم بالاخص بهره مندی از نیروهای انسانی کارآمد و مجرب، می تواند برای تداوم و اعتلای قابلیتهای خود در عرصه های مهندسی ملی و بین المللی حضوری فعال داشته باشد.

اینجانب لازم است در آستانه سی و یکمین سال تأسیس شرکت ، مراتب قدردانی و سپاس خود را خدمت همه همکاران محترم ابراز داشته و سعادت، کامیابی و سلامتی شما عزیزان را از خداوند متعال آرزومندم.
 امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم ضمن تحقق چشم اندازهای شرکت، در رسیدن به اهداف عالیه جامعه مهندسی کشور عزیزمان موفق باشیم.
طبعاً دستیابی به این اهداف مستلزم فراهم نمودن ساز وکارهای لازم از قبیل افزایش قابلیت ها، تطابق با استانداردهای جهانی و استفاده بهینه از فناورهای پیشرفته و مهمتر از همه اعمال مدیریت متعهدانه، هوشمند و بروز این شرکت می‌باشد که این مهم با تلاش و تعهد بیشتر از گذشته امکان پذیر می‌باشد.
در پایان مجددا برای شما عزیزان در اقصی نقاط کشور و خانواده بزرگ آب و خاک کشور آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون مینمایم.
محمد مهدی قاسمی
نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل
تعداد بازدید : ۶۴۴

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.