بازدید مدیر عامل شرکت مهندسی اب و خاک کشور از واحد کشت و صنعت سرو زرع و سرودام در بویین زهرا

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
بازدید مدیر عامل شرکت مهندسی اب و خاک کشور از واحد کشت و صنعت سرو زرع و سرودام در بویین زهرا

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و خاک کشور روز پنجشنبه از واحد کشت و صنعت سرو زرع و سرودام در شهرستان بویین زهرا بازدید کرد. در این بازدید که صبح امروز انجام شد، محمدمهدی قاسمی مدیرعامل شرکت آب و خاک کشور ،میثم پیله فروش معاون امور اقتصادی استاندار قزوین و رضا افلاطونی رییس سازمان جهاد کشاورزی استان حضور داشتند.

 این واحد کشت و صنعت در مساحت ۸۰۰ هکتار با ۱۳۵ هکتار آبیاری تیپ هم اکنون برنامه کشت ۷۰ هکتار باغ پسته و ۱۶ هکتار باغ انگور را در دستور کار دارد.

این واحد که به کشت صنعتی و مکانیزه محصولات باغی و زراعی و نگهداری ۱۰ هزار راس دام سبک  اقدام می‌کند، این شرکت دو واحد دیگر به نام‌های سرو رود و سروگل را با هدف پرورش آبزیان خوراکی و کشت گلخانه‌ای در برنامه‌های کاری خود جای داده است.

تعداد بازدید : ۳۵۷

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.