بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی آب و خاک کشور از یک گلخانه گوجه فرنگی به روش سایبان توری در تاکستان

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی آب و خاک کشور از یک گلخانه گوجه فرنگی به روش سایبان توری در تاکستان

مدیرعامل شرکت آب و خاک کشور از یک واحد گلخانه گوجه فرنگی به روش سایبان توری در شهرستان تاکستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، بازدید از این واحد که ظهر امروز انجام شد با حضور محمد مهدی قاسمی مدیرعامل شرکت مهندسی آب و خاک کشور، میثم پیله فروش معاون امور اقتصادی استاندار قزوین و رضا افلاطونی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و سایر معاونان و مدیران ستادی و مدیران دستگاه‌های تابعه سازمان حضور داشتند.

این واحد تولیدی با داشتن پایانه صادراتی در پناه آباد تاکستان و خرید گوجه از مناطق مختلف روزانه ۹۰ تن گوجه فرنگی را به کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر می‌کند.

گلخانه این واحد تولیدی به شیوه مدرن تحت عنوان نت هوس (سایه بان توری) در مساحت یک هکتار با ۵۰ درصد صرفه‌جویی در مصرف آب تا چهار برابر ظرفیت یک گلخانه معمولی یعنی بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ تن محصول گوجه فرنگی تولید کند.

تعداد بازدید : ۳۰۴

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.