گزارش بازدید اعضای محترم هیات مدیره، معاونین و مدیران ستادی و پروژه های شرکت از پروژه آزاد راه تهران شمال

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
گزارش  بازدید اعضای محترم هیات مدیره، معاونین و مدیران ستادی و پروژه هاي شرکت از پروژه  آزاد راه تهران شمال

با توجه به اهمیت ارتباط مستمر و هماهنگی فیمابین مدیران ارشد ، ستادی و پروژه های شرکت و نقش آن در تسریع  روند امور اجرایی ، در روز  دوشنبه 28  شهریور ماه 1401 ، اعضای محترم هیات مدیره، معاونین و مدیران ستادی و پروژه های شرکت به منظور بازدید از پروژه آزادراه تهران شمال شرکت به  استان البرز سفر نموده و  از پروژه «آزاد راه تهران شمال» بازدید و مدیریت محترم پروژه جناب آقای مهندس بصیرت توضیحات کاملی از آخرین وضعیت پروژه را در محل کارگاه و سالن کنفرانس پروژه برای اعضا تشریح نمودند .

در ادامه مدیریت محترم عامل هم ضمن تشکر از زحمات مدیریت و کارکنان پروژه آزادراه تهران شمال ، اظهار داشتند که اینگونه گردهمایی مدیران (مخصوصا در محل پروژه ها ) فرصت مناسبی است تا همه مدیران شرکت در خصوص مسائل و مشکلات شرکت و افزایش تعامل فیمابین ستاد و صف بحث و تبادل نظر نموده  و برای مسائل راه حل هایی پیشنهاد گردد .

سپس در بخش بعدی جلسه ، مدیران پروژه ها موضوعات مرتبط با پروژه های حوزه مدیریت و همچنین مشترک با ستاد و سایر پروژه ها را مطرح و در خصوص آنها تبادل نظر گردید . 

در این بازدید مدیریت محترم عامل شرکت با نماینده محترم کارفرما در پروژه جلسه ای در خصوص مسائل و موضوعات پروژه برگزار نمودند .

در انتها ، مدیران شرکت از بخش های مختلف پروژه بازدید نموده و از نزدیک آخرین وضعیت پروژه را ملاحظه نمودند .

تعداد بازدید : ۴۴

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.