بررسی پروژه های شرکت در استان اردبیل با مدیرکل دفتر توسعه شبکه های آبیاری و زهکشی وزارت جهاد کشاورزی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
بررسی پروژه های شرکت در استان اردبیل با مدیرکل دفتر توسعه شبکه های آبیاری و زهکشی وزارت جهاد کشاورزی
« در جلسه ای با حضور مدیرکل دفتر توسعه شبکه های آبیاری و زهکشی وزارت جهاد کشاورزی، پیرامون مسائل و موضوعات پروژه های شرکت در شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین استان اردبیل بحث و مذاکره شد »

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه آب و خاک پارس، در روز چهارشنبه 24 آبانماه 1402 مهندس بیدختی سرپرست شرکت  نشستی را با ابوالحسنی مدیرکل دفتر توسعه شبکه های آبیاری و زهکشی وزارت جهاد کشاورزی در خصوص آخرین وضعیت پروزه های شرکت در حوزه آبیاری و زهکشی انجام داد . بر اساس این گزارش که با حضور مطهری معاون اجرایی شرکت و ضرابی مدیر پروژه های طرح رودخانه های مرزی شمال و شمالغرب کشور برگزار شد، در ابتدا گزارش  از آخرین وضعیت پروژه های اجرا شده توسط شرکت در زیرمجموعه طرح مذکور ارائه و سپس در خصوص اعتبار مورد نیاز پروژه های باقیمانده طرح مذکور بحت و گفتگو انجام شد. در پایان ابولحسنی ضمن قدردانی از تلاش های شرکت برای حل مسائل بیان شده قول همکاری مناسب را ابراز داشت.

تعداد بازدید : ۱۲۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.