زمینه های همکاری مشترک با سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان بررسی شد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
زمینه های همکاری مشترک با سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان بررسی شد.
بررسی زمینه های همکاری مشترک، موضوع نشست مشترک رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان و شرکت خدمات مهندسی آب و خاک پارس
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس ، عصر دوشنبه 4 دی 1402 نشست مشترکی بین رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان و سرپرست شرکت خدمات مهندسی آب و خاک پارس در محل مهمانسرای وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد. در این جلسه آقای حسینی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان و آقای مهندس بیدختی سرپرست شرکت آب و خاک پارس در زمینه ادامه همکاری های مشترک در پروژه های اجرایی استان سیستان و بلوچستان محور گفتگوهای طرفین بود. بر پایه این گزارش موضوع مطالبات شرکت از سازمان کشاورزی آن استان نیز پیگیری شد و طرفین در مورد بازپرداخت آن گفتگو کردند.
تعداد بازدید : ۱۶۶

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.