برگزاری مراسم بزرگداشت روز زن در شرکت توسعه خدمات مهندسی آب وخاک پارس

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
برگزاری مراسم بزرگداشت روز زن در شرکت توسعه خدمات مهندسی آب وخاک پارس
به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت دخت نبی اکرم حضرت فاطمه زهرا(س)، مراسم گرامیداشت روز زن و مقام مادر در سال 1402 با حضور مدیرعامل، جمعی از مدیران ارشد و بانوان همکار در محل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک کشور(پارس) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک کشور، در این برنامه که در فضایی صمیمی و پر نشاط برگزار شد، مهندس بیدختی مدیرعامل، با تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن از تلاش بانوان همکار برای پیشیرد اهداف شرکت تشکر کردند. ایشان همچنین اظهار داشتند: امروز ما شاهد هستیم که بانوان همکار علاوه بر جایگاه محوری ایشان در خانواده، در عرصه‌های کسب و کار شرکت ، تلاش، صبر و دقت قابل ملاحظه‌ و درخشانی را از خود بروز می دهند که دقت در انجام وظایف این طیف از همکاران شرکت قابل تقدیر میباشد. در ادامه تعدادی از بانوان به نمایندگی از سایرین مسائل و موضوعات خود در محیط کار شرکت را مطرح و پیشنهادهایی را برای بهبود آنها ارائه نمودند. در پایان این مراسم از بانوان حاضر در این مراسم با اهدا گل و هدیه‌ای به رسم یادبود تجلیل بعمل آمد.
تعداد بازدید : ۱۹۰

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.