دیدار معاونت مطالعات و همکاران آزمایشگاه شرکت با مدیر عامل

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
دیدار معاونت مطالعات و همکاران آزمایشگاه شرکت با مدیر عامل
معاونت مطالعات و مدیریت مطالعات آب و کشاورزی و همکاران آزمایشگاه خاک شرکت در جلسه ای با مدیر عامل شرکت ، گزارشی از عملکرد آزمایشگاه را ارائه نمودند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس ، در روز چهارشنبه یازدهم بهمن ماه 1402 معاونت مطالعات و مدیریت مطالعات آب و کشاورزی و همکاران آزمایشگاه خاک شرکت در جلسه ای با مدیر عامل شرکت ، مختصری از اقدامات انجام شده پیرامون مطالعات خاکشناسی و نقشه های مدیریت پذیر در استان های فارس و چهار محال و بختیاری را به مدیرعامل ارائه دادند. 🔹 بر اساس این گزارش ، مدیرعامل شرکت پس از استماع مطالب ارائه شده ، نقطه نظرات خود را مطرح و بر تسریع در انجام تعهدات شرکت در استانهای یاد شده تاکید نمودند. 🔹 لازم به ذکر است که آزمایشگاه دفتر مرکزی و دفاتر استانی شرکت ، یکی از تخصصی ترین آزمایشگاههای خاک در کشور میباشد و دارای تجربه 30 سال به همراه دانش فنی و متخصصانی در این زمینه می باشد و تا کنون موفق شده است مطالعات خاکشناسی و تهیه شرح خدمات تفضیلی و نیمه تفضیلی را در سطح بیش از 250 هزار هکتار از اراضی کشاورزی در اقصی نقاط کشور انجام دهد . « روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس» https://ble.ir/swesc https://eitaa.com/SWESCCOMPANY https://www.swesc.ir https://t.me/pars_soil
تعداد بازدید : ۲۷۹

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.