دیدارمدیرعامل با رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
دیدارمدیرعامل با رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه
مدیرعامل شرکت به اتفاق هیات همراه طی ماموریت به استان کرمانشاه با ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس ، در این ماموریت که در روز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه 1403 به اتفاق معاونین فنی اجرائی و مطالعات و مدیرپروژه ساماندهی رودخانه آبشوران کرمانشاه انجام شد، شرحی از توانمندیها و سوابق همکاری شرکت با آن سازمان در گذشته، برای ریاست سازمان جهاد کشاورزی و مدیریت آب و خاک تشریح و طرفین بر استفاده از پتانسیل های شرکت و همکاری در زمینه های مشترک تاکید کردند لازم به ذکر است که شرکت آب و خاک از ابتدای تاسیس تا اوایه دهه 90 پروژه های متعددی در حوزه آب و خاک در استان کرمانشاه ، طراحی و اجرا نموده است .

در ادامه ماموریت مدیر عامل و هیات همراه به استان کرمانشاه که در روز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه 1403 به اتفاق معاونین فنی اجرائی و مطالعات انجام شده است،با حضور در دفتر شرکت آب منطقه ای کرمانشاه ، در جلسه با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای و معاونت طرح و توسعه آن شرکت ،خلاصه ای از آخرین وضعیت اجرائی پروژه ساماندهی رودخانه آبشوران کرمانشاه را مطرح و پیرامون مسائل و موضوعات پروژه و مطالبات شرکت آب و خاک ، از آن کارفرما بحث و تبادل نظر شد . بر اساس این گزارش، در این جلسه طرفین بر انجام تعهدات به منظور تکمیل تعهدات مندرج در قرارداد فی مابین توافق نمودند. لازم به ذکر است که مدیرعامل و تیم همراه از بخش های مختلف پروژه ساماندهی رودخانه آبشوران کرمانشاه نیز بازدید نمودند .
 

تعداد بازدید : ۷۴

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.