جلسه هماهنگی مدیران معاونت های توسعه مدیریت و منابع و ماشین آلات

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جلسه هماهنگی مدیران معاونت های توسعه مدیریت و منابع و ماشین آلات
با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع و مدیران تابعه معاونت ماشین آلات و تدارکات و پشتیبانی ، هماهنگی های لازم برای پیشبرد کارهای مشترک انجام پذیرفت.

  به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس ، در روز دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1403 به منظور هماهنگی های بیشتر در خرید اقلام و تجهیزات مورد نیاز معاونت ماشین آلات ، یک جلسه در دفتر سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع برگزار و مدیران و کارشناسان حوزه معاونت های : ماشین آلات و توسعه مدیریت و منابع پیرامون روند خرید اقلام و تجهیزات مورد نیاز ، بحث و تبادل نظر نمودند .

بر اساس این گزارش ، رفع موانع و انجام هماهنگی های بیشتر به منظور تسریع در خرید اقلام مورد نیاز و ثبت به موقع اسناد خرید از دیگر موضوعاتی بود که پیرامون آن بحث شد.

« روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس»

 

https://ble.ir/swesc

https://eitaa.com/SWESCCOMPANY

http://www.swesc.ir

  https://t.me/pars_soil

🌷 #جهش_تولید_با_مشارکت_مردم

تعداد بازدید : ۷۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.