جلسه با مشاور اجرائی معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جلسه با مشاور اجرائی معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی
مشاور اجرائی معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی با حضور در دفتر مدیر عامل شرکت ، جلسه ای با مدیرعامل و معاونت فنی اجرائی برگزار نمودند

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس ، در روز یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1403 مشاور معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی با حضور در دفتر مدیر عامل شرکت ، جلسه ای با مدیرعامل و معاونت فنی اجرائی برگزار نمودند .

  بر اساس این گزارش ، مسائل پروژه های شرکت در طرح مهار آب رودخانه های مرزی از جمله موضوعاتی بود که در جلسه پیرامون آن بحث و تبادل نظر شد .

« روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس»

https://ble.ir/swesc

https://eitaa.com/SWESCCOMPANY

https://www.swesc.ir

https://t.me/pars_soil

🌷#جهش_تولید_با_مشارکت_مردم

تعداد بازدید : ۳۶

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.