پیام تسلیت شهادت رئیس جمهور

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
پیام تسلیت شهادت رئیس جمهور
پیام تسلیت شرکت به مناسبت شهادت رئیس جمهور مردمی و هیات همراه
🔹 بسمه تعالی

🔹« مِنَ المُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا   »

🔹« برخى از میان مؤمنان، مردانى هستند که به عهدى که با خدا بستند وفا کردند، ازآنان کسى است که عهدش را به جا آورد [شهید شد] و برخى از آنان [نیز] کسى است که انتظار [شهادت] مى‌کشد و [اینان] به هیچ وجه عهدشان را تغییر ندادند. »

🔹 شهادت جانگداز آیت اله سید ابراهیم رئیسی ، رییس جمهور مردمی و هیات همراه بر اثر سانحه هوایی سقوط بالگرد ، در حین خدمت ،  ، بر مردم شریف ایران و همه تلاشگرتان عرصه آب و خاک کشور تسلیت باد .

« روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک  پارس»
https://ble.ir/swesc
https://eitaa.com/SWESCCOMPANY  
http://www.swesc.ir  
https://t.me/pars_soil

🌷 #جهش_تولید_با_مشارکت_مردم
تعداد بازدید : ۶۸

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.