پیگیری موضوعات پروژه محور اهر مشگین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
پیگیری موضوعات  پروژه  محور اهر مشگین
مدیر عامل محترم شرکت در جلسه ای با مدیرکل ساخت و توسعه راههای شمالغرب شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور موضوعات پروژه محور اهر مشگین را پیگیری نمودند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس ، در روز سه شنبه یکم خردادماه 1403 مدیر عامل محترم شرکت به اتفاق مدیر پروژه راه اهر مشگین ، در محل دفتر شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور حضور بهم رسانده و مسائل ، موضوعات و مطالبات پروژه راه اهر مشگین را در جلسه مطرح نمودند .

براساس این گزارش ، در این جلسه که در دفتر مدیر کل ساخت و توسعه راههای منطقه شمالغرب ،شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور برگزار شد ، مدیرعامل شرکت ، گزارش آخرین وضعیت پروژه محور اهر مشگین و میزان مطالبات شرکت از آن کارفرما در پروژه یاد شده را ارائه و درخواست داشتند در پرداخت صورت وضعیت های تائید شده تسریع شود.

برنامه ریزی برای ادامه پروژه راه اهر مشگین در سال جاری از دیگر موضوعاتی بود که در جلسه ، مطرح و مدیر کل ساخت و توسعه راههای منطقه شمالغرب ،ضمن اعلام رضایت از عملکرد شرکت ، از مدیریت و کارکنان آن تشکر و جهت تسریع در پرداخت مطالبات شرکت قول مساعدت دادند .

« روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس»

https://ble.ir/swesc

https://eitaa.com/SWESCCOMPANY

https://www.swesc.ir

https://t.me/pars_soil

#جهش_تولید_با_مشارکت_مردم

تعداد بازدید : ۶۶

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.