تخصیص ماشین آلات و تجهیزات برای پروژه های جدید شرکت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
تخصیص ماشین آلات و تجهیزات برای پروژه های جدید شرکت
در جلسه ای با حضور مدیر عامل ، هماهنگی لازم به منظور تخصیص ماشین آلات و تجهیزات برای پروژه های جدید شرکت انجام گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس ، در روز شنبه 5 خرداد ماه 1403 جلسه ای در دفتر مدیرعامل شرکت و با حضور معاونین و مدیران ذیربط برگزار و پیرامون تخصیص ماشین آلات و تجهیزات برای پروژه های جدید شرکت بحث و تبادل نظر انجام و هماهنگی های لازم صورت پذیرفت .

  بر اساس این گزارش ، افزایش راندمان و بهره وری دستگاهها و تجهیزات شرکت یکی از مهمترین نکاتی بود که در تخصیص ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز پروژه ها مورد توجه قرار گرفته است.

« روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس»

تعداد بازدید : ۴۸

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.