برنامه ریزی برای شروع مطالعات خاکشناسی در 6 استان کشور

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
برنامه ریزی برای شروع مطالعات خاکشناسی در 6 استان کشور
در جلسه ای با حضور مدیر عامل و معاونت مطالعات و همکاران تابعه برای شروع مطالعات خاکشناسی در 6 استان کشور بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس ، با توجه به انعقاد قرارداد مطالعات خاکشناسی با سازمان های جهاد کشاورزی در 6 استان کشور ، در روز پنجشنبه 10 خرداد ماه 1403 ، در جلسه ای با حضور مدیر عامل ، معاونت مطالعات و مدیران و کارشناسان ذیربط ، پیرامون شروع مطالعات خاکشناسی در قرارداد مذکور بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت.

بر پایه این گزارش ، انجام اقدامات لازم به منظور تسریع در شروع مطالعات خاکشناسی ، بروز نمودن و تامین کسری ابزار و تجهیزات آزمایشگاه های شرکت ، از مهمترین موضوعاتی بود که در جلسه پیرامون آن بحث شد.

« روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس»

تعداد بازدید : ۳۹

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.