کنترل پروژه های مشاوره ای در استان سیستان و بلوچستان

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
کنترل پروژه های مشاوره ای در استان سیستان و بلوچستان
در جلسه مدیر عامل شرکت با معاونت مطالعات ، پروژه های شرکت آب و خاک در استان سیستان و بلوچستان رصد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس ، در روز شنبه 12 خرداد ماه 1403 ، مدیرعامل شرکت با حضور در دفتر معاونت مطالعات شرکت ، در جلسه ای با معاونت مطالعات و مدیران و کارشناسان ذیربط ، پیشرفت فیزیکی و آخرین وضعیت پروژه های مطالعاتی و مشاوره ای شرکت آب و خاک در استان سیستان و بلوچستان را کنترل نمودند .

بر پایه این گزارش ، علاوه بر رصد آخرین وضعیت پروژه های مطالعاتی و مشاوره ای شرکت در آن استان ، بر تسریع جهت اجرای پروژه های کاداستر نیز تاکید ویژه گردید.

  لازم به ذکر است که شرکت آب و خاک از ابتدای تاسیس در دهه 70 ، تاکنون صدها پروژه در حوزه آب و کشاورزی در استان سیستان و بلوچستان مطالعه ، طراحی ، نظارت و اجرا نموده و بعنوان یک بازوی اجرائی و مشاور قوی در خدمت رسانی به بخش آب و کشاورزی در آن استان عمل نموده است .

« روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس»

تعداد بازدید : ۳۶

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.