پیگیری اجرای تعهدات شرکت در بزرگراه زاهدان خاش

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
پیگیری اجرای تعهدات شرکت در بزرگراه زاهدان خاش
در بازدید مدیر عامل محترم شرکت از پروژه قطعه دوم بزرگراه زاهدان خاش ، بر اجرایی شدن تعهدات شرکت در پروژه تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس ، در روز سه شنبه 15 خرداد ماه 1403 ، مدیر عامل محترم شرکت ، از بخش های مختلف پروژه قطعه دوم بزرگراه زاهدان خاش ، بازدید و در جلسه ای با حضور تیم اجرایی پروژه آخرین وضعیت پروژه را مورد بررسی قرار دادند .

بر پایه این گزارش ، در این بازدید ، مدیر عامل شرکت بر تلاش همه کارکنان ، به منظور پیگیری و عملیاتی شدن تعهدات شرکت در پروژه که در بازدید های معاونت محترم وزارت راه و شهرسازی و نمایندگان کارفرما در ماه جاری از پروژه داده شده است، تاکید نمودند.

« روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس»

تعداد بازدید : ۳۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.