آمادگی بانک پاسارگاد برای صدور ضمانتنامه های شرکت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
آمادگی بانک پاسارگاد برای صدور ضمانتنامه های شرکت
در جلسه ای با حضور نمایندگان شرکت آب و خاک و بانک پاسارگاد، پیرامون انجام مراودات مالی فیمابین ، بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس ، در روز چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403 جلسه ای با حضور رئیس و معاون بانک پاسارگاد، شعبه شهرقدس و معاونت توسعه مدیریت و منابع و مدیر مالی شرکت در دفتر مرکزی شرکت آب و خاک برگزار و پیرامون مسائل و موضوعات و مراودات مالی بحث و تبادل نظر شد.

  بر اساس این گزارش ، در این جلسه نمایندگان بانک پاسارگاد برای صدور ضمانتنامه های مورد نیاز شرکت ( حضور در مناقصه ، حسن انجام تعهدات و ..) و سایر مراودات مالی فیمابین اعلام آمادگی نمودند .

« روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس»

تعداد بازدید : ۵۳

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.