ماموریت مدیر عامل شرکت و تیم همراه به استان همدان

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ماموریت مدیر عامل شرکت و تیم همراه به استان همدان
مدیر عامل شرکت در ماموریت به همدان با تعدادی از مسئولان استانی دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس ، در روز یکشنبه سوم تیرماه 1403 مدیر عامل شرکت به اتفاق معاونت مطالعات طی ماموریت به استان همدان به اتفاق مدیر پروژه سد خرمرود و کارشناس گروه مطالعات و نظارت شرکت در همدان با ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان همدان و معاونین و مدیران تابعه و مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان دیدار نمودند .

  بر اساس این گزارش ، در این دیدارها راهکارهای اجرایی نمودن تفاهم نامه همکاری سازمان و شرکت آب و خاک پارس و معرفی توانمندی های شرکت آب و خاک پارس ، از موضوعاتی بود که مطرح شدند.

« روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس»

تعداد بازدید : ۵۳

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.