بررسی شرایط پذیرش سهام شرکت در بورس یا فرابورس

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
بررسی شرایط پذیرش سهام شرکت در بورس یا فرابورس
در جلسه ای با حضور نمایندگان شرکت آب و خاک و شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد، پیرامون زمینه های لازم برای پذیرش سهام شرکت در بورس و یا فرابورس، بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس ، با توجه به الزامات سازمان خصوصی سازی در راستای انجام تمهیدات لازم برای پذیرش سهام شرکت در بورس و یا فرابورس ، در روز یکشنبه 11 تیرماه 1403 جلسه ای با حضور مدیرعامل شرکت آب و خاک و تیم همراه در محل شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد در تهران برگزار و پیرامون این موضوع بحث و تبادل نظر شد.

  بر اساس این گزارش ، با توجه به انعقاد قرار داد با کارگزار مذکور ، مقرر گردید که پیگیری های لازم برای تکمیل مدارک و مستندات مورد نیاز به منظور تهیه امیدنامه و چشم انداز صورت پذیرد .

« روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس»

تعداد بازدید : ۴۸

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.