قول مساعد ، تسریع در پرداخت مطالبات شرکت در پروژه های: آزادراه زاهدان خاش و راه اهر مشگین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
قول مساعد ، تسریع در پرداخت مطالبات شرکت در پروژه های: آزادراه زاهدان خاش و راه اهر مشگین
مدیر عامل محترم شرکت در جلساتی با مدیران کل ساخت و توسعه راههای شمال شرق و شمال غرب کشور موضوعات پروژه های : آزادراه زاهدان خاش و اهر مشگین را پیگیری نمودند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس ، در روز شنبه 16 تیرماه 1403 مدیر عامل محترم شرکت ، به اتفاق معاونت فنی اجرائی و مدیر هماهنگی پروژه ها ، با حضور در دفتر شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور ، مسائل ، موضوعات و مطالبات پروژه های : آزادراه زاهدان خاش و اهر مشگین را پیگیری نمودند .

براساس این گزارش ،مدیر عامل شرکت در این جلسات که بصورت جداگانه و در دفاتر مدیران کل ساخت و توسعه راههای مناطق شمال شرق و شمال غرب ،شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور ، انجام شد ، گزارش آخرین وضعیت پروژه های مذکور و میزان مطالبات شرکت از آن کارفرما ها را ارائه دادند.

  تقدیر از زحمات شرکت آب و خاک ، بابت تسریع در عملیات اجرائی پروژه های مذکور و مخصوصا بهره برداری از 10 کیلومتر از آزادراه زاهدان خاش و قول مساعدت در پرداخت صورت وضعیت های کارکرد شرکت ، از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسات مطرح شد. « روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس»

تعداد بازدید : ۳۶

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.