جلسه مدیرعامل با عضو هیات مدیره شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جلسه مدیرعامل با عضو هیات مدیره شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور
مدیر عامل محترم شرکت در جلسه با عضو هیات مدیره شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور مسائل و موضوعات پروژه های راهسازی شرکت را پیگیری نمودند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس ، در روز شنبه 16 تیرماه 1403 مدیر عامل محترم شرکت ، به اتفاق معاونت فنی اجرائی و مدیر هماهنگی پروژه ها ، با حضور در دفتر شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور ، پیرامون مسائل ، موضوعات و مطالبات پروژه های راهسازی شرکت از آن کارفرمای محترم گزارش مبسوطی را ارائه دادند .

براساس این گزارش ،مدیر عامل شرکت در این جلسه ، گزارشی از پروژه های خاتمه یافته و در حال اجرای راهسازی شرکت در استانهای : آذربایجان شرقی ، اردبیل ، سیستان و بلوچستان ، خراسان رضوی و خراسان شمالی و میزان مطالبات شرکت از آن کارفرماها را ارائه و تسریع در پرداخت مطالبات شرکت ، برای تکمیل و اجرای پروژه های جاری در استانهای مذکور را ضروری دانستند .

در این جلسه همچنین بر پیگیری برای رفع مشکلات و موانع ،جهت تکمیل عملیات اجرائی پروژه های آزاد راه زاهدان خاش و اهر مشگین تاکید گردید .

« روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس»

تعداد بازدید : ۳۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.