پیگیری مسائل پروژه عملیات اجرایی مسیرسازی از تونل جاوشیر تا بزمان

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
پیگیری مسائل پروژه عملیات اجرایی مسیرسازی از تونل جاوشیر تا بزمان
مدیر عامل محترم شرکت در جلسه با مجری طرح ، ملی نمک زدایی و انتقال آب دریای عمان به استان های شرقی کشور حضور بهم رساندند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس ، در روز دوشنبه 18 تیرماه 1403 مدیر عامل محترم شرکت با حضور در دفتر شرکت تامین آب صنایع و معادن (ایمواسکو) ، در جلسه ای با مجری طرح ملی نمک زدایی و انتقال آب دریای عمان به استان های شرقی کشور ، در خصوص مطالبات شرکت از آن کارفرما بابت پروژه عملیات اجرایی مسیرسازی از تونل جاوشیر تا بزمان در استان سیستان و بلوچستان ، مذاکره نمودند.

« روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس»

تعداد بازدید : ۴۰

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.