پیگیری برای پذیرش سهام شرکت در فرابورس

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
پیگیری برای پذیرش سهام شرکت در فرابورس
درجلسه ای با حضور نمایندگان سازمان خصوصی سازی ، شرکت آب و خاک و مشاور کارگزار ،امکان عرضه سهام شرکت در فرابورس بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس ، در روز یکشنبه 17 تیرماه 1403 مدیر عامل شرکت به اتفاق نمایندگان : سازمان خصوصی سازی و مشاور کارگزار با حضور در سازمان بورس و اوراق بهادار ، در جلسه ای ، پیرامون مسائل و موضوعات مرتبط با شرکت برای عرضه سهام شرکت در بازارهای فرابورس بحث و تبادل نظر نمودند .

بر اساس این گزارش ،بررسی فرایندهای چگونگی انجام مراحل پذیرش و عرضه سهام شرکت در بازار فرابورس ،مهمترین موضوعی بود که پیرامون آن مذاکره شده و مقرر گردید در این ارتباط شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد بعنوان مشاور،با هماهنگی سازمان خصوصی سازی و شرکت آب و خاک اقدامات و پیگیری های لازم را بعمل آورند.

« روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس»

تعداد بازدید : ۵۵

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.