مراسم بازدید عید فطر

مراسم بازدید عید فطر

مراسم بازدید عید فطر
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مراسم بازدید عید فطر
در روز شنبه 25 اردیبهشت ماه 1400 مراسم دید و بازدید عید سعید فطر با حضور مدیرعامل محترم شرکت ، معاونین ، مدیران و همه کارکنان دفتر مرکزی در محوطه دفتر مرکزی با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام پذیرفت .
در این مراسم جناب آقای دکتر قاسمی ، مدیرعامل محترم شرکت ، ضمن تبریک عید سعید فطر به همه همکاران و آرزوی قبولی طاعات و عبادات آنها در ماه مبارک رمضان ، به تشریح شرایط شرکت پرداخته و اظهار داشتند جهت بهبود وضعیت شرکت ، نیاز به همکاری تمام کارکنان در همه سطوح شرکت بوده و صرفه جویی در هزینه ها و افزایش راندمان از الزامات میباشد و در صورت مرتفع شدن مشکلات و سود دهی شرکت ، امکان پرداخت پاداش در مناسبت های مختلف به همکاران (مخصوصا همکارانی که راندمان و کارائی بیشتری داشته اند ) وجود خواهد داشت و پرداخت ها به کارکنان باید هدفمند بوده و بر اساس علکرد افراد صورت پذیرد .
ایشان همچنین در پایان از همه همکاران درخواست نمودند هرگونه انتقاد و یا پیشنهاد جهت بهبود وضعیت شرکت و یا اصلاح فرآیندها را از طریق تلفن و یا صندوق انتقادات و پیشنهادات ویژه مدیرعامل ارائه نمایند .
تعداد بازدید : ۲۳۵

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.