مراسم تجلیل از شرکت

مراسم تجلیل از شرکت

مراسم تجلیل از شرکت
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مراسم تجلیل از شرکت
دست در دست هم دهیم به مهر
میهن خویش را کنیم آباد


آئین تجلیل از دست اندرکاران طرح آبرسانی به دشت سیستان در روز یکشنبه مورخ 1400.03.02 در محل ایستگاه پمپاژ خط اصلی B با حضور ریاست محترم سازمان جهادکشاورزی استان سیستان و بلوچستان، مجری محترم طرح آبیاری دشت سیستان و کلیه شرکتهای پیمانکاری و مشاور دخیل در این طرح انجام پذیرفت.
تجلیل از شرکتهای پیمانکار و مشاور با دسته بندی در رده های ممتاز، عالی و خوب با اهداء لوح تقدیر و هدایا انجام شد که شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس حائز رتبه ممتاز در بین شرکتهای پیمانکار و مشاور گردید که لوح مربوطه به معاونت محترم فنی و اجرایی بعنوان نماینده شرکت اهدا شد. ضمنا از مدیران پروژه های طرح و ساخت نیمروز یک، آقای مهندس رئیسی و پروژه خط انتقال دشت سیستان خط اصلی B آقای مهندس ماهان فر نیز بعنوان مدیران نمونه طرح تقدیر بعمل آمد.
این موفقیت بزرگ را به کلیه همکاران شرکت تبریک عرض نموده و برای آقایان مهندسین رئیسی و ماهان فر و کلیه همکاران در صف و ستاد که در اجرا و پشتیبانی این پروژه ها نقش داشته اند آرزوی سلامتی و بهروزی مینمایم.
تعداد بازدید : ۱,۲۷۶

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.