گزارش بازدید و جلسات دفتر مرکزی شرکت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
گزارش بازدید و جلسات دفتر مرکزی شرکت
در ادامه فرآیند جاری سازی و بروز رسانی سیستمهای مدیریتی و تعالی سازمانی، در روز سوم هفته پنجم، مشاور محترم تعالی سازمانی با مدیران ستادی و کمیته های تخصصی شرکت ، در روز چهارشنبه 17 شهریورماه 1400 جلساتی به شرح ذیل برگزار نمودند:

1- جلسه مشاور محترم تعالی سازمانی با اعضای کمیته استراتژی و مذاکره در خصوص تنظیم سند استراتژی شرکت و بازارهای کاری

2- ارزیابی 360 درجه ادامه مدیران ستادی شرکت
 
3- بازدید مشاور محترم تعالی سازمانی به اتفاق یکی از اعضای کمیته نظام آراستگی شرکت از انبار دفتر مرکزی به منظور بررسی زمینه انجام ممیزی عمومی 5S انبار و مذاکره با مسئول و کارکنان انبار در خصوص شیوه های ورود ، نگهداری و توزیع اقلام و .... .

4- جلسه آموزشی نظام آراستگی به شیوه 5S ویژه مدیران محترم پروژه ها و نمایندگان کمیته آراستگی پروژه ها بصورت آنلاین در محل سالن کنفرانس دفتر مرکزی برگزار و مشاور محترم تعالی سازمانی شرکت،توضیحات کاملی در خصوص مراحل 5S و اهمیت آن در همه بخش ها و پروژه های شرکت به اعضای حاضر در جلسه ارائه دادند.

5- دومین جلسه کمیته طبقه بندی مشاغل در سال جدید با حضور کلیه اعضای کمیته ، در محل اتاق جلسات تشکیل شد.
در ابتدا جلسه دبیر کمیته پیشنهادهای ارسال شده اعضا را ارائه نمودند و سپس اعضای محترم کمیته، نقطه نظرات خود را در خصوص موضوعات مطروحه بیان نمودند.

6-جلسه با تیم مدیریت استانداردسازی و ایزوهای شرکت با تشریح اهداف و روش ها و راهکارهای لازم

7- جلسه کمیته پیگیری مطالبات با حضور همه اعضاء تشکیل و پس از بحث و گفتگو مقرر شد فایل اطلاعات مطالبات پروژه های مطالعات و پروژه‌های پیمانکاری تجمیع و سپس براساس فاکتورهای زمان ، میزان مطالبات و کارفرمایان تنظیم گردد تا پیگیری ها هوشمندتر صورت پذیرد ,همچنین پیشنهاد گردید، معاونت های محترم نسبت به معرفی پرسنل توانمند از نظر فنی و مالی در پروڑه ها و واحد‌های تابعه اقدام تا پیگیریها سرعت بیشتری داشته باشند .

8-جلسه کمیته مهندسی ارزش با حضور کمیته های داخلی معاونت های ماشین آلات، مطالعات و فنی و اجرایی و شروع آموزش تکنیک های مهندسی ارزش و همچنین تهیه پروژه های اولویت دار مهندسی ارزش در واحده
تعداد بازدید : ۱,۵۶۳

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.