گزارش بازدید از پروژه انتقال و پخش سیلاب های رودخانه کارون به کانون ریزگردها- نهر مالح

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
گزارش بازدید  از پروژه انتقال و پخش سیلاب های رودخانه کارون به کانون ریزگردها- نهر مالح

 چهارشنبه 21 مهرماه 1400 مدیرعامل محترم شرکت به اتفاق معاونت محترم: فنی و اجرایی از « «پروژه انتقال و پخش سیلاب رودخانه کارون به کانون ریزگرد از طریق نهر مالح » در استان خوزستان بازدید و طی جلسه ای با عوامل اجرایی پروژه ، آخرین وضعیت پروژه و مسائل و موضوعات مرتبط با فعالیت های آن را بررسی نمودند.

طی مأموریت مدیرعامل محترم شرکت و معاونت محترم فنی و اجرایی به استان خوزستان ، علاوه بر بازدید از «پروژه انتقال و پخش سیلاب رودخانه کارون به کانون ریزگرد از طریق نهر مالح » ، جلسه ای با مدیر عامل محترم سازمان آب و برق خوزستان برگزار ، و مدیریت محترم عامل شرکت گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های شرکت با کارفرمای یاد شده ارائه و در خصوص مسائل و موضوعات مرتبط با پروژه ها ، مذاکره و توافق گردید که :

1- با توجه به افزایش و کاهش بیش از 25 درصد در تعدادی از آیتم های کاری پروژه بازسازی جناحین سد مسجد سلیمان، کارفرمای محترم نسبت به ابلاغ خاتمه پیمان به شرکت دستور لازم صادر نمایند .

2- با توجه به مانده مطالبات شرکت نزد کارفرما بابت صورت وضعیت کارکردهای پروژه بازسازی جناحین سد مسجد سلیمان، و تاخیر بیش از یک و نیم سال در پرداخت آنها، مقرر گردید ، پرداخت مطالبات شرکت از طرف کارفرمای محترم در اولویت قرار گیرد .

3- با توجه به موانع و معارض در مسیر« پروژه انتقال و پخش سیلاب رودخانه کارون به کانون ریزگرد از طریق نهر مالح » , مقرر گردید که کارفرمای محترم در این خصوص پیگیری و چنانچه رفع معارض میسر نگردید نسبت به تعیین تکلیف پروژه ، از روش های پیش بینی شده در قرارداد فی‌مابین اقدام نمایند.

تعداد بازدید : ۱,۴۵۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.