گزارش ماموریت مدیرعامل محترم و تیم همراه

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
گزارش ماموریت مدیرعامل محترم و تیم همراه
گزارش ماموریت مدیرعامل محترم و تیم همراه

در روزهای سه شنبه 11 و چهارشنبه 12 خردادماه 1400 مدیر عامل محترم شرکت به اتفاق معاونین محترم فنی اجرائی و توسعه مدیریت و منابع طی ماموریت به استان خراسان رضوی جلسات و بازدید هایی بشرح زیر داشتند :
1- جلسه با مدیر عامل محترم شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی در دفتر شرکت مذکور در شهر مشهد که در این جلسه مدیرعامل شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی ضمن خیر مقدم به مدیرعامل محترم شرکت و تیم همراه، گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های در دست اقدام آن شرکت را ارائه نمودند.
همچنین در این جلسه در خصوص سود سهام سنوات گذشته مهندسی آب و خاک قدس رضوی و راهکارهایی جهت پرداخت آن به شرکت آب و خاک پارس ،مذاکرات لازم بعمل آمد .

2- بازدید از پروژه های شرکت خدمات مهندسی آب و خاک قدس رضوی در شهر مشهد(پروژه های ایستگاه مترو و انبوه سازی مسکن ) که مدیران پروژه های ذیربط توضیحات کاملی از آخرین وضعیت پروژه ها، پیشرفت فیزیکی و همچنین نیروهای انسانی و ماشین آلات و تجهیزات داخل پروژه ها را به استحضار تیم بازدید کننده رساندند .
3- بازدید از املاک و مستغلات شرکت در استان خراسان رضوی و بحث و بررسی جهت استفاده بهینه از آنها

4-جلسه با آقای فروتن راد و مذاکره در خصوص بررسی شرایط کاری در کشور قزاقستان به منظور فعالسازی شرکت «وادآ ای پچوا» که زیر مجموعه شرکت بوده و با مشارکت آقای فروتن راد در کشور قزاقستان به ثبت رسیده است .

5- بازدید از پروژه «محور مشهد – سرخس قطعه 4-ب بطول 28 کیلومتر » و اطلاع از آخرین وضعیت پروژه و جلسه با مدیریت و عوامل اجرائی پروژه به منظور تکمیل تعهدات شرکت در پروژه مذکور و ایجاد شرایط تحویل پروژه به کارفرما
تعداد بازدید : ۱,۴۰۹

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.