جلسه کمیسیون معاملات شرکت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جلسه کمیسیون معاملات شرکت
«گزارش برگزاری جلسه کمیسیون معاملات »
مطابق برنامه ریزی های انجام شده قبلی و اعلام فراخوان عمومی در روزنامه های کثیرالانتشار  در روز سه شنبه  7  دیماه 1400  جلسه کمیسیون معاملات  در دفتر مرکزی شرکت برگزار و در خصوص موارد ذیل مذاکره و اتخاذ تصمیم گردید :
1- با توجه به افزایش حجم کار پیمانکار آنالیز روغن ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین شرکت ، در خصوص ابلاغ ۲۵ درصد به پیمانکار  طرف قرارداد برای انجام آزمایشات روغن ماشین آلات سنگین و همچنین نحوه موضوع در سال آتی  بحث و مذاکره صورت گرفته و مقر گردید با توجه به مباحث مطروحه و نقطه نظرات اعضای جلسه بر اساس صرفه و صلاح شرکت تصمیمات مناسب اتخاذ گردد .
 ۲ – با توجه به سیاست هیات مدیره محترم شرکت و تاکید مدیرعامل محترم در خصوص خرید متمرکز برای پروژه ها و ماشین آلات شرکت به منظور کاهش هزینه های تمام شده خرید اقلام مورد نیاز شرکت ، مقرر گردید به منظور تامین لاستیک دستگاههای شرکت ، خرید لاستیک به صورت عمده از تولید کنندگان داخل با رعایت ضوابط و مقررات آیین نامه معاملات در دستور بررسی قرارگیرد  .
۳- به منظور جلوگیری از اختلافات  ناشی از سوء برداشت و همچنین دوری از اعمال سلایق و .... مقرر گردید فرایند یکسان سازی تیپ قرارداد های پیمانکاران دست دوم مورد بازبینی قرار گرفته  و پس از جمعبندی نهایی اقدام مقتضی صورت گیرد
۴- مناقصه عملیات واگذاری تکمیل سازه های بتنی در یکی از پروژه های شرکت مورد بررسی قرار گرفته و مقرر گردید با رعایت صرفه و صلاح شرکت در چهارچوب آیین نامه معاملات اقدام مقتضی بعمل آید .
تعداد بازدید : ۱,۳۶۴

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.