گزارش سایت ویزیت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
گزارش سایت ویزیت
چهارشنبه 16 تیرماه 1400 یک تیم متشکل از : آقایان مهندسین: عارفی، مدیر محترم قرارداد ها ، غضنفری پور ،مدیر محترم پروژه سد رسوبگیر میدوک شهر بابک و مراد زاده، کارشناس محترم فنی پروژه آزاد راه تبریز -مرند ، از بخشهای مختلف سایت معدن مس انجرد اهر در استان آذربایجان شرقی بازدید و سپس با مدیر عامل و مدیران آن مجموعه، جلسه ای برگزار و پتانسیل ها و توانمندی و سوابق شرکت در اجرای پروژه های بخش معدن از جمله حضور در مجتمع گل گهر سیرجان، مجتمع مس میدوک، معدن شاهرود و .... و همچنین دارابودن ناوگان سنگین و نیمه سنگین شرکت توضیحات لازم به اعضای جلسه ارائه شد که مورد استقبال آنان قرار گرفت.
با توجه به وجود پتانسیل های کاری مناسب مرتبط با فعالیت های شرکت در آن مجموعه ، چنانچه شرایط لازم برای همکاری های فی‌مابین حاصل شود امکان فعالیت در زمینه اجرای پروژه های مختلف ، مانند: اجرای سد باطله ، خط انتقال آب ، حفاری و انفجار و بارگیری و حمل مصالح و .. وجود خواهد داشت.
تعداد بازدید : ۱,۴۱۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.