گزارش گردهمایی سالیانه مدیران شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور(پارس)

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
گزارش گردهمایی سالیانه مدیران شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور(پارس)
اولین گردهمایی سالیانه مدیران شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور(پارس) با حضور مدیر عامل و معاونین محترم و مدیران محترم ستادی و پروژه های شرکت در روز یکشنبه 21 شهریورماه 1400 در محل دفتر مرکزی شرکت برگزار گردید که خلاصه ای از آن بشرح ذیل میباشد :
گردهمایی با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود ملی شروع و مدیریت محترم روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ضمن خیر مقدم به حضار برنامه گردهمایی را اطلاع رسانی نمودند .
پس از آن جناب آقای مهندس مطهری معاونت محترم فنی و اجرائی شرکت ضمن عرض سلام و تشکر از مدیران محترم اظهار داشتند،تیم هیأت مدیره فعلی یکی از بهترین هیأت مدیره های شرکت هستند و تیم بسیار خوب و کاملآ علاقه مند به مجموعه شرکت بوده و آماده حل کردن مشکلات هستند و برای همه پروژه ها برنامه ریزی انجام شده است
در شرایط فعلی ،نیاز به همدلی بیشتر برای ادامه راه هستیم ، با همدلی همه کارکنان می توانیم باردیگر شرکت را در نزد کارفرماها مطرح کنیم ، آماده دریافت پیشنهاد و انتقادات از طرف همه مدیران هستیم .
سپس جناب آقای حبیب کاظمی معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع شرکت هم ، ضمن عرض سلام و خسته نباشید به همه مدیران و کارکنان شرکت از زحماتشان تشکر نموده و اظهار داشتند با تلاش شبانه روزی هیات مدیره ، توانستیم شرکت را از بحران خارج نمائیم اما تا رسیدن به نقطه تعادل فاصله زیادی داریم ، این شرکت قبل از واگذاری به استناد گزارش سالانه سازمان حسابرسی کشور، سود ده بوده و به بخش خصوصی واگذار شده و بخش خصوصی راندمان و عملکرد خوبی نداشته است ،گذشته باید چراغ راه آینده باشد و این موضوع آسیب شناسی شود نیاز است در همه بخش های شرکت از جمله کاریابی، بازبینی جدی صورت پذیرد ، .
در ادامه جناب آقای مهندس بیات (که به دلیل بازنشستگی ، امکان ادامه همکاری با شرکت را ندارند ) هم اظهار داشتند کار کردن با شرکت آب و خاک برای بنده یک افتخار بوده و امیدوارم همواره شرکت آب و خاک همچون گذشته در پروژه های زیر بنایی بخش کشاورزی بتواند فعال و پویا باقی بماند .
بعد از آن جناب آقای مهندس عارفی مدیر محترم قراردادهای شرکت ، اظهار داشتند برای قضاوت در خصوص وضعیت عملکرد گذشته شرکت، باید شرایط پروژه های عمرانی کشور هم دیده شود. ، پروژه ها در رقابت بسیار تنگاتنگ گرفته شده اند ،
پس از آن جناب آقای مهندس رئیسی مدیر محترم « پروژه های سیستان و بلوچستان هم اظهار داشتند سیستان و بلوچستان استان پهناوری است و پروژه های زیادی دارد از مدیرعامل و هیأت مدیره دعوت می کنم به استان سفر داشته و با کارفرماهای شرکت در آن استان جلساتی داشته باشند تا در اجرای پروژه های استان نقش بیشتری داشته باشیم ،
پس از آن جناب آقای مهندس شاداب پور هم نکاتی را در خصوص اهمیت دادن به منابع انسانی در همه سطوح شرکت مخصوصا راننده ها ، تعمیرکاران ، سرویس کاران مطرح نموده و یادآور شدند که نیاز است که ،به نیروی های انسانی، در همه سطوح دقت و توجه ویژه شود تا باعث ایجاد انگیزه در آنان شود ، در این خصوص برنامه های زیادی در گذشته وجود داشت و در زمانی که شرکت به بخش خصوصی واگذار شده بود به آنها کم توجهی شده است. ،
در ادامه جناب آقای دکتر قاسمی مدیرعامل محترم شرکت هم ، ضمن سلام و خسته نباشید به مدیران ، فرمودند : خوشحالم که در جمع همکاران شرکت آب و خاک هستم .
 استراتژی نامناسب در گذشته به شرکت آسیب وارد کرده و هم اکنون درحال تدوین استراتژی شرکت هستیم از همه شما تقاضا داریم در این خصوص همکاری کنید.امروز باید از گذشتگان عبرت گرفت،
شرایط شرکت برای بهبود نیاز به همفکری و انسجام و هم افزایی دارد. ، با هم افزایی کامل می شویم. نیاز به اصلاح بعضی از فرآیندها داریم. ایشان همچنین از مدیران و کارکنان پروژه های برتر در ارزیابی سه ماهه اول 1400 تقدیرو تشکر نمودند.
در پایان مراسم، لوح سپاس به رسم یادبود برای تقدیر از زحمات جناب آقای حسین بیات به ایشان تقدیم گردید.
تعداد بازدید : ۸۷۸

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.