جلسه با شهردار محترم کرج و هیات همراه

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
جلسه با شهردار محترم کرج و هیات همراه
دوشنبه 22   آذرماه 1400 با حضور مدیرعامل ومعاونین محترم شرکت و تعدادی از مدیران ستادی و  شهردار محترم کرج و معاونین ایشان ،جلسه ای در محل سالن کنفرانس دفتر مرکزی شرکت برگزار ، که خلاصه ای از مطالب مطروحه بشرح زیر میباشد :
در ابتدای جلسه ، جناب آقای دکتر قاسمی مدیر عامل محترم شرکت ضمن خیر مقدم به میهمانان گرامی ، شرح کاملی از مشخصات ، توانمندیها ، پتانسیل  و پروژه های انجام شده توسط شرکت در حوزه های آب ، کشاورزی و راه و شهرسازی از ابتدای تاسیس شرکت در اقصی نقاط کشور را به جلسه ارائه نموده و اظهار داشتند که این شرکت در طول سالیان متمادی فعالیت خود ، علاوه بر اجرای موفقیت آمیز پروژه های محوله ،  کارشناسان و مدیران مجربی را در پروژه های عمرانی تربیت و تحویل جامعه نموده است .
ایشان همچنین اظهار داشتند ،علیرغم  مشکلات نقدینگی و بدهی های مانده از گذشته ، تیم جدید مدیران شرکت تلاش نموه تا بتواند تعهدات خود در پروژه کنارگذرشرقی مهرشهر  را مطابق برنامه پیش بینی شده به اتمام برساند . همچنین با توجه به پتانسیل ها و امکانات موجود ، این شرکت آمادگی خود را جهت اجرای پروژه های شهرداری کرج اعلام می نماید .
سپس شهردار محترم کرج هم ضمن تشکر از زحمات شرکت در تکمیل پروژه ادامه بزرگراه یادگار امام در کنارگذر شرقی مهرشهر ، فرمودند  که شهرداری تلاش میکند تا صورت وضعیت های تائید شده شرکت  را در اولویت پرداخت خود قرار دهد .
پس از اتمام جلسه ، حاضرین از محوطه دفتر مرکزی و انبارهای لوازم یدکی و دستگاههای مستقر در محوطه ماشین آلات بازدید بعمل آوردند.
تعداد بازدید : ۱,۱۳۳

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.