گزارش بازدید مدیر عامل و تیم همراه از شرکت مهندسی و ساخت توربین گروه مپنا

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
گزارش بازدید مدیر عامل و تیم همراه از شرکت مهندسی و ساخت توربین گروه مپنا

مطابق برنامه ریزی های انجام شده قبلی در روز یکشنبه  12  دیماه 1400  ، تور تعالی سازمانی از شرکت توگا با حضور مدیرعامل محترم شرکت و تیم بهینه کاوی(منتخبی از اعضای تیم استراتژی) برگزار گردید.
 توگا، شرکت مهندسی و ساخت توربین گروه مپنا بوده که راه تعالی سازمانی را از سال ۱۳۸۳ آغاز نموده و در سالهای اخیر تندیس های بلورین و سیمین جایزه ملی تعالی سازمانی را دریافت نموده است.
موضوع اصلی بازدید، بهینه کاوی(Benchmarking) از الگوی موفق پیمودن راه تعالی سازمانی در شرکت توگا و بحث و بررسی در خصوص تجربیات و چالش های مسیر تعالی سازمانی و راهکارهای اتخاذ شده برای رفع موانع تعالی سازمان بوده است.
در این نشست آقای مهندس مقدم مدیرمحترم سیستم های شرکت توگا و سرکارخانم دکتر بکر مدیر بخش تعالی سازمانی و تضمین کیفیت شرکت مذکور مطالب و تجربیات اشاره شده را ارائه نمودند که با بحث و بررسی دو طرفه و ارائه مطالب و سوالاتی از سوی همکاران شرکت آب و خاک همراه بود.
تعداد بازدید : ۷۳۴

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.