گزارش گردهمایی دو روزه کارشناسان و مدیران شاغل در معاونت ماشین آلات شرکت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
گزارش گردهمایی دو روزه کارشناسان و مدیران شاغل در معاونت ماشین آلات شرکت
 

مطابق برنامه ریزی بعمل آمده در روزهای سه شنبه ۱۴ و چهارشنبه ۱۵ دیماه ۱۴۰۰ ، گردهمایی دو روزه کارشناسان و مدیران شاغل در معاونت ماشین آلات شرکت در محل دفتر مرکزی برگزار گردید.
،برنامه  در روز سه‌شنبه ۱۴ دیماه ،  ساعت ۸:۳۰ با حضور مدیر عامل محترم و معاونت محترم ماشین آلات،  کارشناسان و مدیران ماشین آلات شرکت با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سرود ملی کشور عزیزمان آغاز گردید.
در ابتدا جناب آقای مهندس شاداب پور، ضمن خیر مقدم به مدیریت محترم عامل شرکت و اعضای محترم جلسه، در خصوص ضرورت و اهمیت برگزاری این دوره نکاتی را بیان ‌نموده و پس از آن اعضای جلسه، خود و پروژه ای را که در آن شاغل هستند را معرفی نمودند، سپس جناب آقای دکتر قاسمی مدیر عامل محترم شرکت، ضمن تشکر از زحمات برگزار کنندگان این دوره ، بر برگزاری دوره برای همه سطوح در ستاد و پروژه ها تاکید نمودند.
پس از آن دوره آموزشی توسط جناب آقای مهندس حسین انصاف پور استاد محترم دوره های نگهداری و تعمیر شروع گردید.
اهم مواردی که در این گردهمایی دو روزه مطرح گردید بشرح ذیل می‌باشد:
۱- بحث و تبادل نظر کارشناسان با مدیر عامل محترم شرکت بصورت بی واسطه و شنیدن مشکلات اجرایی نگهداری ماشین آلات در سطح پروژه ها و اخذ نظرات پیشنهادی به منظور ایجاد بهبود در این چرخه. جناب آقای دکتر قاسمی، مدیر عامل محترم با استقبال از نظر کارشناسان، بر برگزاری دوره های آموزشی در تمامی سطوح از سروسیکار و راننده تا کارشناس و مدیر پروژه تاکید داشتند.
۲- برگزاری دوره معرفی استراتژیهای نت و شاخص‌های کاربردی در هر استراتژی، مزایا و نیاز های اجرایی هر استراتژی
۳- بحث و تبادل نظر کارشناسان با معاون محترم ماشین آلات، جناب آقای مهندس شاداب پور و مدیر محترم بهره برداری و نگهداری و تعمیر ماشین آلات جناب آقای مهندس حسن نژاد، در خصوص مشکلات اجرایی نگهداری ماشین آلات شرکت، همچنین ایجاد بستر مناسب انتقال مستقیم تجربیات و تبیین راهکارهای اجرایی برای برطرف ساختن مشکلات.
۴- تبیین اهمیت ثبت موثر اطلاعات در سیستم برسا، معرفی گزارش‌های کاربردی کارکرد و هزینه ماشین آلات، شناسایی روشهای بهبود سیستم، در جهت تسهیل ثبت روزانه اطلاعات کارکرد، سرویس و تعمیر ماشین آلات.
۵- اخذ پیشنهادات کلیه کارشناسان به منظور بهبود و توسعه پایدار سیاستهای نگهداری ماشین آلات و تجهیزات.
تعداد بازدید : ۹۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس

Pars Soil and Water Engineering Services Developme

شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس، یک شرکت دولتی است. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تحت نام « شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور (سهامی عام) » تشکیل و در اجرای بند ۱۰ مصوبه شماره ۲۲۶۵/دش مورخ ۱۳۷۱/۱۱/۱۹ شورای عالی اداری، با شرکت سابق خدمات ماشینهای کشاورزی قزوین ادغام و اساسنامه اصلاحی آن درجلسه مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۰۷ هیات محترم دولت به تصویب و از تاریخ ۱۳۸۱/۰۱/۲۱ بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی ساماندهی و در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و مطابق مفاد مصوبه جلسه مورخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ هیات محترم وزیران و مصوبه ۱۳۸۶/۰۹/۰۶ هیات محترم واگذاری در اعداد شرکتهای قابل واگذاری قرار گرفته است.